Backend vývojář/ka do týmu rozvíjejícího jeden produkt

Česká Republika Praha, Česká republika / remote

FAVI.cz je vyhledávač nábytku a dekorací v e-shopech. Sdružuje nabídku více než 1000 obchodů (včetně těch nejznámějších jako XXXLutz, Sconto, ASKO, ...) a umožňuje tak najít zákazníkům přesně to, co hledají.

Pro obchody funguje FAVI jako marketingová platforma a našim partnerům přivádíme významný podíl zákazníků a tržeb.

FAVI.cz je rychle rostoucí projekt, který  vyrostl na aktuálních 2,75 milionů uživatelů měsíčně. Mimo český trh je FAVI aktivní na 8 dalších evropských trzích. Celý tým FAVI tvoří 60 lidí, převážně marketingových specialistů, včetně těch, kteří se starají o zahraniční verze, takže o komunikaci v angličtině ale i dalších jazycích není nouze.

FAVI nabízí příležitost pracovat na projektu, který je velký ve všech ohledech. Tady je pár čísel z FAVI.cz, která by tě mohla zajímat:

  • Zprostředkovaný obrat za rok 2022 odhadujeme na 5 mld. Kč
  • Vyhledáváme ve 5 milionech produktů
  • Denně zpracujeme 10 milionů položek v XML feedech našich partnerů
  • Během dne je na webu přes 2 000 uživatelů zároveň, ve špičkách pak i dvakrát více

 

Víc než jen psaní kódu

Pokud tě zajímá nejen psaní kódu, ale chceš mít možnost přispět svými nápady a zkušenostmi, hledáme právě tebe. Věnujeme se jen jednomu produktu, který neustále rozvíjíme a zdokonalujeme. Budeš se s námi účastnit diskuzí nad novými funkcemi a nápady, budeš vědět proč co programuješ.

Používáme moderní technologie a chceme se v nich stále zlepšovat. Změny děláme rychle a často je od nápadu k realizaci jen pár hodin. Tvůj kód bude na produkci velmi rychle.

Nezáleží na tom, jestli programuješ raději na backendu nebo frontendu nebo tě baví obojí. Práce je u nás různorodá a každý si přijde na své. Stejně tak není potřeba všechno umět, rádi se společně učíme novým věcem.

Navzájem si děláme code reviews, všechno kontrolujeme automaticky v CI a deployujeme i několikrát denně. Záleží nám na rychlosti, bezpečnosti a automatizaci.

 

Co používáme za technologie?

Na backendu používáme PHP, Symfony, MariaDB, RabbitMQ, Elasticsearch, Memcache a MongoDB.

Při vývoji používáme Git, GitLab, GitLab CI, Docker a Kubernetes. Docker a Kubernetes chceme postupně začít používat i pro produkční nasazení v souvislosti se škálováním našich projektů. Pro komunikaci používáme Slack a Trello.

Uvedené technologie rozhodně nemusíš všechny ovládat, jsou tu uvedené především, aby bylo jasné s čím se u nás můžeš potkat.

 

Koho hledáme?

Jak je výše zmíněno, nerozlišujeme striktně mezi backendem a frontendem, nicméně nyní potřebujeme náš tým posílit především o backend vývojáře, ale neznamená to že by to bylo jediné, čemu se ve FAVI kdy musíš věnovat.

Kvůli úzké spolupráci týmu hledáme pouze uchazeče, kteří mohou pracovat na full-time, takže tato pozice není vhodná při studiu.

 

Benefity

Firma sídlí v Praze v moderních kancelářích u Václavského náměstí, které jsou blízko metra. Naše kancelář má otevíratelná okna do klidného dvora. Máme možnost pracovat část týdne na home office.

Nabízíme každému vybavení HW a pracovního místa dle potřeb, vzdělávání na školeních a konferencích, možnost výuky angličtiny a standard v podobě Multisportky, občerstvení a kafe.

 

Ozvi se nám

Zaujala tě naše výzva? Máme radost. Zanech nám na sebe kontakt a brzo se ti ozveme.